Hodinový hotel Praha 22 Uhříněves.jpg

Hodinový hotel Praha 24 hodin denně Nolimit

Hodinový hotel Praha 10 Víme, že častokrát není snadné najít pro intimní chvilky klidné a diskrétní prostředí, kde byste se spolu mohli cítit spokojeně a přitom si zachovali naprosté soukromí. Proto je Hodinový hotel Praha 10 pro nás absolutní diskrétnost naprostou samozřejmostí. Při využití služeb našeho Hodinový hotel Praha 10 vám zaručujeme, že i předání klíčů probíhá v naprosté anonymitě.
Hodinový hotel Praha 10.jpg
Hodinový hotel Praha 1 Útulně zařízený Hodinový hotel Praha 1 se nachází na Praze 1 Dbáme pečlivě na Vaše zdraví, po každé návštěvě je veškeré ložní prádlo a ručníky měněno za nové, Hodinový hotel Praha 1 je pravidelně každý den uklízen a udržován v čistotě včetně koupelny a sanitárního zařízení. Naprostou samozřejmostí je absolutní diskrétnost a ochrana Vašeho soukromí.
Hodinový hotel Praha 1.jpg
Hodinový hotel Praha 5 Nabízíme krátkodobé ubytování od jedné hodiny až po víkendový pobyt. Ubytování poskytujeme mileneckým párům, které hledají absolutní diskrétnost, soukromí, pohodu, klid, příjemné prostředí Hodinový hotel Praha 5 na úrovni.Náš hodinový hotel se nachází na Smíchově Prahy 5. Dobrá dopravní dostupnost nejen z centra, ale i z metra či autem.
Hodinový hotel Praha 5.jpg
Hodinový hotel Praha Nolimit  Potřebujete si na chvíli odpočinout od všedních starostí a strávit příjemné intimní chvíle se svojí partnerkou v soukromí Hodinový hotel Praha Nolimit Poskytujeme krátkodobé ubytování párům, kteří hledají diskrétnost a pohodu v příjemném prostředí.Hodinový hotel Praha Nolimit Diskrétnost je prioritou a samozřejmostí Naleznete u nás příjemné a moderní
Hodinový hotel Praha Nolimit.jpg
Hodinový hotel Praha v centru Prahy 1 Jistě znáte ty okamžiky, kdy chcete být sami se svým miláčkem a nemáte kde. V tu chvíli se vyplatí hledat Hodinový hotel Praha 1 Rádi Vás uvítáme v našem zařízení Hodinový hotel Praha 1. Jsme nachystáni udělat vše pro Vaše pohodlí. Nabízíme Vám pokoj. navození té správné atmosféry můžete využít naší podsvětlené vířivé vany jako stvořené pro Vaše radovánky.
Hodinový hotel Praha v centru Prahy 1.jpg
Hodinový hotel Praha 22 Uhříněves v romantickém prostředí poskytujeme Hodinový hotel Praha 22 Uhříněves v nově zrekonstruované vile v malebné části Prahy v Uhříněvesi. Díky unikátnímu přístupu na pokoje umožňujeme našim stálým hostům možnost návštěv bez setkání s personálem hotelu.Tento přístup je možno využít i v případě předchozího osobního objednání pokoje Pokoje v samostatně stojící vile
Hodinový hotel Uhříněves.jpg
hodinový hotel no limit.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one